اخبار > برگزاری جلسه شورای بهداشتی با حضور خیرین در منطقه اورکی
  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه شورای بهداشتی با حضور خیرین در منطقه اورکی

برگزاری جلسه شورای بهداشتی با حضور خیرین در منطقه اورکی

در راستای برنامه ی معاونت بهداشت وزارتخانه در خصوص (( مشارکت و همکاری بخشهای دولتی و غیردولتی در ارائه خدمات بهداشت عمومی )) ، جلسه ی خیرین سلامت روستای اورکی با حضور سرپرست مرکز بهداشت شهرستان چابهار ، امام جمعه اورکی ، رئیس شورای شهرستان ، بخشدار مرکزی و خیرین و اهالی روستای اورکی  در مرکز بهداشتی و درمانی اورکی برگزار شد .

در این جلسه دکتر مصطفی احمدی مقدم سرپرست مرکز بهداشت شهرستان چابهار ضمن خیر مقدم به حاضران و ستایش عملکرد اهالی روستای اورکی در جلب مشارکتهای مردمی در طرحهای بهداشتی گفتند: هدفی که  در ذهن طراحان  نظام بهداشتی کشور بوده است امروز در روستای اورکی متجلی شده است و این باعث می شود که ما با دلگرمی بیشتری انجام وظیفه کنیم . ایشان با اشاره به بهسازی محوطه درمانگاه اورکی با متراژ 1500 متر مربه با مبلغ 50 میلیون تومان توسط خیرین اظهار کردند اقدامات خیرین سلامت ،اقداماتی انسانی و مورد قبول خداوند متعال است و عزیزانی که در این عرصه در این عمل خیر و خداپسندانه شرکت می نمایند، سعادت در دنیا و آخرت را برای خود به ارمغان آورده اند.

در ادامه این جلسه دکتر احمدی مقدم ، ضمن قدردانی از اهالی روستا بخاطر مشارکت و همکاری در طرحهای بهداشتی و درمانی ، مشارکت مردم و خیرین را در شرایط امروز کشور بسیار مهم و کارساز دانستند .

در پایان این جلسه دکتر احمدی مقدم ضمن تقدیر و تشکر مجدد از خیرین حوزه سلامت ، جوایزی به رسم یادبود به خیرین اهدا کردند.


٢٣:٣٢ - چهارشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ١٤١٠٩    /    تعداد نمایش : ١٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: